Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nine Inch Nails w Polsce już za cztery tygodnie!

Zgłoś nadużycie
Po kilku latach muzycznej nieobecności na światowych scenach muzycznych, grupa Nine Inch Nails na dobre powraca do gry, czego zapowiedzią było już wydanie w zeszłym roku nowego albumu, a teraz koncerty, pośród których znajdzie się również Polska i występ 10 czerwca w katowickim Spodku.

W swoich utworach grupa Nine Inch Nails łączy metal z elektroniką w znakomity sposób, dzięki czemu stała się największą gwiazdą muzyki industrialnej, inspirującej wielu artystów. Zawieszenie przez zespół swojej działalności kilka lat temu, było dużą sensacją w świecie muzyki w którą wiele osób nie mogło uwierzyć przez długi czas.
Jak jednak możemy już dziś stwierdzić Nine Inch Nails jest prawdziwym życiem Trenta Reznora, który postanowił reaktywować zespół, powracając do swoich fanów z nowymi doświadczeniami, planami i świeżą energią, uwidocznioną w wydanym w zeszłym roku albumie ,,Hesitation Marks", który został znakomicie przyjęty zarówno przez fanów jak i krytyków.

 

W swojej dotychczasowej działalności muzycznej grupa zyskała już tak duży dorobek muzyczny, który bez najmniejszego problemu starcza im na wypełnienie bez przerwy koncertu pełnego energii i napięcia, o czym będziemy mieli okazję przekonać się już 10 czerwca w Katowicach.


Gośćmi specjalnymi na katowickim koncercie będzie instrumentalny projekt Amerykanina Wesleya Eisolda z pogranicza darkwave'u, noise'u i syntezatorowego popu - Cold Cave.

Bilety w sprzedaży w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję