Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejny klip Donatana i Cleo już w sieci.

Zgłoś nadużycie
W sieci pojawił się właśnie kolejny klip Donatana i Cleo, nakręcony do utworu ,,Slavica”, który ma być nowocześniejszą wersją ,,My Słowianie”, ukazującą piękno polskich kobiet.

Potrafimy być klasyczni - potrafimy być nowocześni. Niezależnie od tego nasze kobiety są nie tylko piękne, ale również silne, mądre i niepowtarzalne. Mówimy o tym w języku angielskim żeby dotarło to do każdego. Chcemy promować nasze wzorce piękna, bo są one dumnym dowodem naszego pochodzenia i wyróżniają nas w Europie i na świecie.'  - tak o nowym teledysku wypowiada się Donatan.

Utwór ‚Slavica' powstał jakiś czas temu, jako nowoczesna wersja ‚My Słowianie', artyści mieli ochotę na zrobienie czegoś innego i wyszło to bardzo spontanicznie.

 

‚SLAVICA! - czyli o słowiankach po angielsku, na nowoczesnym bicie Donatana. Zdecydowaliśmy że wypuścimy teledysk do kawałka w języku angielskim, w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Robimy to co lubimy - bawimy się muzyką, mieszamy style i mamy przy tym uśmiech od ucha do ucha.' - dodaje Cleo.

 

Wspólny album Donatana i Cleo ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Tymczasem zobaczcie i posłuchajcie kolejnej nowości od Donatana i Cleo.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję