Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Justin Timberlake jak Michael Jackson.

Zgłoś nadużycie
W sieci można obejrzeć już teledysk do ,,Love Never Felt So Good” pochodzącego z wydanego pośmiertnie albumu Michaela Jacksona.

Utwór ,,Love Never Felt So Good" jest pierwszym singlem promującym wydany niedawno pośmiertny album Michaela Jacksona ,,Xscape".

W zaprezentowanym klipie, naturalnie nie ujrzymy już niestety żywego króla popu. Możemy go natomiast jedynie zobaczyć we fragmentach wideo jego występów oraz teledysków, które zostały wkomponowane w cały klip.

Jedną z głównych postaci,które poza królem popu możemy zobaczyć w teledysku jest Justin Timberlake, który użyczył swojego wokalu oraz składa hołd Michaelowi naśladując jedynie w subtelny sposób jego najbardziej znane ruchy. Muzykowi w klipie towarzyszy również specjalnie zaproszona grupa tancerzy, którzy delikatnie naśladują charakterystyczną choreografię króla popu i oddają mu hołd. Zobaczcie sami:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję