Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Koncert Timberlake'a prawie wyprzedany.

Zgłoś nadużycie
Sierpniowy występ Justina Timberlake'a w gdańskiej PGE Arena obejrzy niemal 40.000 widzów. Zostały już tylko ostatnie wejściówki na to wydarzenie, które trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, dzięki zwolnieniu ich przez klientów biznesowych.

Koncert Justina Timberlake'a w Polsce wzbudzał już emocje, jeszcze przed jego oficjalnym potwierdzeniem przez organizatorów, które poruszyło prawdziwą lawinę fanów, wykupujących bilety w błyskawicznym tempie, w wyniku czego do dnia dzisiejszego pozostała tylko niewielka liczba wejściówek. - W najbliższy poniedziałek, 26 maja, o godzinie 10:00 do sprzedaży trafią ostatnie atrakcyjne bilety na koncert w Gdańsku. Będą to wejściówki na różne sektory, które zostały zwolnione przez klientów biznesowych. Ich liczba jest jednak bardzo ograniczona. Bez wątpienia więc warto się pospieszyć z ich zakupem - wyjaśnia Janusz Stefański.
Bilety na show Justina Timberlake'a można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com, a także w systemie sprzedaży Eventim oraz eBilet.


Koncert okrzyknięty przez większość mediów jako muzyczne wydarzenie roku w Polsce odbędzie się 19 sierpnia. Będzie trzecim wielkim koncertem na nowoczesnym stadionie PGE ARENA w Gdańsku. Wcześniej występowali tam bowiem: Jennifer Lopez oraz Bon Jovi.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję