Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy zarobki największych gwiazd muzyki.

Zgłoś nadużycie
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, ile tak naprawdę zarabiają artyści to możecie to sprawdzić już teraz na klubowa.pl.

Jedna z amerykańskich agencji koncertowych, za sprawą swojego informatora ujawniła, jakich stawek domagają się najwięksi zagraniczni artyści za jeden występ.

I tak na czele stawki znaleźli się tacy wykonawcy jak Justin Timberlake, Madonna, Justin Bieber, Taylor Swift, Bruce Springsteen i Bon Jovi, którzy za koncert żądają ponad miliona dolarów.

Nieco skromniejsze uposażenie na poziomie minimum 750 tysięcy dolarów należy się m.in dla Lady Gagi, Adele i Coldplay. Zaraz za nimi ze stawkami w granicach od 500 do 750 tysięcy dolarów znajdują się m.in Rihanna, Katy Perry, Mumford &Sons, Britney Spears.

Bardzo ciekawa sytuacja dotyczy boysbandu One Direction, którzy chociaż według ujawnionych danych żądają za występ ,,skromnych" 200 tysięcy dolarów, to mówi się, że na fali odniesionej popularności, w ostatnim czasie ich stawki wzrosły aż pięciokrotnie.

Ujawnione zestawienie z najniższymi zarobkami rzędu około 100 tysięcy dolarów za występ zamykają Snoop Dogg, Norah Jones, Selena Gomez, Lana del Rey i Arctic Monkeys.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję