Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Imprezowy rozkład jazdy na weekend.

Zgłoś nadużycie
Zastanawiacie się gdzie tym razem balować ze znajomymi? Przygotowaliśmy dla Was przegląd nie tylko najlepszych ale i najtańszych imprez w Polsce.

W naszych propozycjach najlepszych imprez zaczynamy oczywiście od Warszawy, jako stolicy, której należy się pierwszeństwo.
W piątek od 16:30 szykujcie się na juwenaliową imprezę UKSW na Agrykoli, podczas której zagrają dla Was m.in. Chemia, Riverside, Happysad czy Coma. Wstęp oczywiście wolny!
Sobota w Warszawie to drugi dzień juwenaliów UKSW na Agrykoli. Impreza startuje już o 17:30 i czekają na Was występy takich gwiazd jak W.E.N.A., Włodi, Warsaw Balkan Madness , Raggafaya, Kamil Bednarek i Grubson. Wstęp oczywiście wolny!


Z Warszawy przenosimy się z przeglądem najlepszych imprez do BYDGOSZCZY, gdzie w bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zawsze w piątkowe wieczory klub Awangarda zaprasza na Piątkową Imprezę Dla Starszej Młodzieży, podczas której jak zwykle usłyszycie największe przeboje lat 60, 70, 80, 90 oraz najnowsze produkcje. Dodatkowo, tylko na klubowa.pl czeka na Was specjalna promocja na wejściówkę na tą imprezę, której cena została obniżona do 3 zł! Bilety w tej atrakcyjnej cenie możecie nabyć TUTAJ.

 

Dla szukających czegoś innego znakomitą propozycję przygotowała bydgoska Soda, gdzie w piątek odbędzie się impreza Black Bubbles czyli tańce i hulańce w otoczeniu baniek i gazowanych bąbli, które tak mocno wpisały się w krajobraz weekendowych bankietów. I tym razem czeka naWas specjalna okazja związana z wejściówkami, które możecie kupić w nasze bileterii aż 70% taniej czyli za 3 zł. Bilety czekają na Was TUTAJ .

 

W naszych propozycjach nie może oczywiście zabraknąć bydgoskiego Broadway'a, gdzie w piątek odbędą się urodziny rezydenta klubu Dj-a EDD-a, któremu towarzyszyć będzie DJ Hazel. Jeżeli tym razem także oczekujecie na promocję, to klubowa.pl ma dla Was rozwiązanie. Wejściówki za jedyne 7 zł dostępne tylko u nas czekają TUTAJ.

 

Sobota w Bydgoszczy to czas klubowego szaleństwa serwowanego m.in przez kluby Awangarda i Savoy ze znakomitą muzyką i pozytywną atmosferą. Bilety na obie imprezy za jedyne 3 zł każdy możecie oczywiście kupić tylko u nas pod tymi adresami:
AWANGARDA
SAVOY 

 

 

Po Bydgoszczy czas na TORUŃ, gdzie w sobotę od godziny 21 Fantasy Park, przygotował specjalną propozycję dla wszystkich maturzystów i nie tylko czyli Maturalne After Party, bo w końcu matura to nie byle jaka okazja,którą trzeba należycie uczcić. Za dekami DJ ToMASS.

W sobotę jak zwykle nie śpi Toruńska Piwnica Artystyczna, gdzie o 20 startuje Grand Music Opening, promując Żubrówkę Bison Grass. Warto spróbować!

 

W naszych podróżach po najlepszych imprezach w Polsce nie zapominamy oczywiście o POZNANIU, gdzie jak zwykle czeka na Was Pacha, która w piątek zaserwuje nam Intense Showcase z towarzystwem Miko Czajkowskiego, zaś w sobotę od 22 City of Angels with Tyron Dixon. Na te imprezy klubowa.pl przygotowała dla Was bilety w cenach obniżonych o ponad 50%, które czekają na Was poniżej, wystarczy kliknąć :)
PIĄTEK
SOBOTA

 

Znakomite imprezy przygotował dla także Browar Pub Słodownia, ze swoimi kultowymi już Free Fridays oraz Saturday Hit Fever. Czekacie na promocje? Proszę bardzo:

Free Fridays

Saturday Hit Fever

 

Na koniec przeglądu najlepszych poznańskich imprez proponujemy Wam Baker Street, gdzie w piątek od godziny 21 czeka na Was Bitch Please a na poprawę w sobotni wieczór Urban Disco. Specjalne promocje od klubowa.pl oczywiście czekają, wystarczy, że klikniecie.
Bitch Please
Urban Disco

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję