Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Ostatni headliner Open'era ujawniony.

Zgłoś nadużycie
W związku z tym, że do startu tegorocznego Open'era pozostał dokładnie miesiąc, powoli zaczyna domykać się bogaty w artystów line-up imprezy. Właśnie poznaliśmy ostatniego headlinera festiwalu, którym została grupa Faith No More, która powraca na Open'era po pięciu latach, aby znowu zawładnąć publicznością.

Pojawienie się artystów z koncertem w Polsce, należy szczególnie docenić, bowiem będzie to jeden z zaledwie dwóch ich koncertów na świecie. Dzień przed pojawieniem się na Open'erze legendarni Faith No More zagrają w londyńskim Hyde Parku na wyraźne życzenie Black Sabbath.

 

Kiedy 5 lat temu Faith No More występowali na Open'erze zawładnęli oni publicznością, niemalże przyćmiewając inne gwiazdy imprezy. Można powiedzieć, że był to jeden z tych koncertów, które trudno zapomnieć,bowiem do dziś wielu z nas pamięta wyjście Pattona z laską, tańce z parasolem, czerwień grubej kotary wiszącej za muzykami a przede wszystkim perfekcyjną setlistę i wyjątkowy kontakt z publicznością.

 

Choć ich ostatnie studyjne wydawnictwo ukazało się w 1997 roku, Faith No More nadal wymieniani są wśród najbardziej wpływowych rockowych zespołów na świecie. Powstali w 1981 roku w San Francisco, ale przełomem dla grupy stało się dołączenie do składu wokalisty Mike'a Pattona i wydanie dokładnie 25 lat temu (20 czerwca 1989 roku) albumu „The Real Thing", który jest zarazem klasyką metalu jak i przykładem eksperymentalnego podejścia do gatunku, łączącego się na „The Real Thing" z jazzem, funkiem i hip hopem. Trzy kolejne albumy zespołu „Angel Dust" (1992), „King for a Day... Fool for a Lifetime" (1995) i „Album of the Year" (1997) to wydawnictwa, na których zespół nie szedł na żadne kompromisy budując swoją pozycję najbardziej nieprzewidywalnego metalowego zespołu lat 90-tych. Stali się legendą za sprawą świetnych koncertów, charyzmatycznego Pattona i eklektycznego repertuaru. I tylko legenda, po latach milczenia może powracać z taką siłą i pewnością.  

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję