Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kamp! powraca z ocenzurowanym klipem.

Zgłoś nadużycie
W sieci zadebiutował najnowszy singiel grupy Kamp! zatytułowany ,,A New Leaf”, którego możecie posłuchać już teraz na klubowa.pl!

,,A New Leaf" jest pierwszym z serii singli, których premiery doczekamy się w najbliższym czasie. Pod względem muzycznym zaprezentowany utwór wpasowuje się w stylistykę grupy towarzyszacą im na debiutanckim albumie. Jak jednak już zapowiedziano, kolejne single, których premiera czeka nas w ciągu najbliższych tygodni, mogą być dla fanów pewnym zaskoczeniem.

Do numeru ,,A New Leaf" został nakręcony również teledysk, nad powstawaniem którego czuwała Sonia Szóstak. I w tym punkcie właśnie pojawił się problem, bowiem zgodnie z tym co mówi grupa pragnęli oni ukazać w klipie w estetyczny i subtelny sposób kobiecą seksualność, będącą zaprzeczeniem współczesnego, teledyskowego "soft porno", która okazała się na tyle kontrowersyjna, że zgoda na wykorzystanie wizerunku została wycofana a grupa została zmuszona do przedstawienia światu klipu w wersji z zasłoniętą twarzą występującej kobiety, co w ostateczności daje efekt w postaci złudzenia duszenia poduszką.

Nowego singla formaji Kamp! możecie posłuchać TUTAJKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję