Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Lenny Kravitz z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Już jesienią do naszego kraju z koncertem przyjedzie słynny amerykański rockman Lenny Kravitz. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert i za ile można kupić bilety, do sprawdzenia jak zawsze na klubowa.pl.

Lenny Kravitz da popis swoich muzycznych możliwości już 3 listopada w łódzkiej Atlas Arenie.
Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej po 40 miastach Europy, podczas której artysta będzie promował swój najnowszy, 10.studyjny album zatytułowany ,,Strunt", którego premiera została właśnie zapowiedziana oraz przedstawiono pierwszy singiel promujący to wydawnictwo zatytułowany ,,The Chamber", którego możecie posłuchać poniżej.

Na krążku, który trafi do sprzedaży 23 września znajdzie się 12 utworów w iście rock'n'rollowym stylu, o czym zapewnia sam artysta, które tworzą poniższą tracklistę.
1. "Sex"
2. "The Chamber"
3. "Dirty White Boots"
4. "New York City"
5. "The Pleasure and the Pain"
6. "Strut"
7. "Frankenstein"
8. "She's a Beast"
9. "I'm a Believer"
10. "Happy Birthday"
11. "I Never Want To Let You Down"
12. "Ooo Baby Baby"

 

Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Polsce trafią do sprzedaży 27 czerwca i będą dostępne w cenach od 169 zł ( płyta) do 330 zł ("golden circle early entrance")

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję