Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy,wakacyjny kawałek od Davida Guetty.

Zgłoś nadużycie
W sieci zadebiutował nowy singiel Davida Guetty zatytułowany ,,Lovers on the Sun”. Będzie kolejny hit?

Numer został wyprodukowany oczywiście przez Davida Guettę we współpracy z Aviciim a wokalnie udziela się w nim Sam Martin.
Już samo połączenie sił dwóc znakomitych producentów muzycznych pozwala nam spodziewać się, że numer dostarcza niezłej dawki tanecznej energii. I rzeczywiście tak jest. Energetyczne rytmy jakie usłyszymy w tym numerze, w połączeniu ze znakomitym wokalem sprawiają, że może on być doskonałą propozycją na nadchodzące wakacyjne imprezy. Towarzyszące utworowi lyric video, przenosi nas tym razem na Dziki Zachód opanowany przez kowbojów.

Zobaczcie i posłuchajcie sami:

Zaprezentowany numer jest singlem promującym mini-album Davida Guetty zatytułowany właśnie ,,Lovers On The Sun", którego premiera została zaplanowana na dzisiaj (1 lipca). Na krążku znajdziemy cztery, zaprezentowane w ostatnim czasie nowe utwory tego francuskiego DJ'a i producenta muzycznego, tworzące poniższą tracklistę:
1. Lovers on the Sun (feat. Sam Martin)
2. Blast Off
3. Bad (feat. Vassy)
4. Shot me Down (feat. Skylar Grey)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję