Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Likes Festival – impreza jakiej nie znacie.

Zgłoś nadużycie
Do puli polskich festiwali dołącza właśnie kolejny z nich, różniący się jednak formułą i pojawiającymi się na nim artystami od dotychczas nam znanych imprez tego rodzaju.

Likes Festival- jak została nazwana impreza- będzie poświęcony głównie gwiazdom Internetu i już dziś nazywany jest Festiwalem Gwiazd Internetu.
Dyrektorem artystycznym imprezy jest Czesław Mozil, który także zawdzięcza swoją popularność właśnie promocji w sieci . Muzyk komentując całą formułę imprezy, stwierdził, że telewizja może być fałszywa, a gwiazdy Internetu kochamy, bo są prawdziwe i to właśnie w tym środowisku panuje demokracja, gdzie każdy ma prawo swobodnego wyboru i wyrazu.

Motorem napędowym dla pomysłu o powstaniu tego rodzaju imprezy był fakt, że tak na prawdę dzisiaj niemal wszyscy korzystają z internetu a na portalach społecznościowych czy YouTube, pojawia się coraz więcej osób dla których, właśnie to środowisko jest głównym miejscem ich aktywności i twórczości a jak do tej pory nie pojawiło się żadne miejsce czy impreza, gdzie mogliby się oni wzajemnie spotkać i zderzyć ze swoimi pomysłami. Dodatkowym argumentem przemawiającym za powstaniem festiwalu, był fakt, że jak możemy w ostatnim czasie zauważyć,osoby rozpoczynające i prezentujące swoją działalność w sieci są dzisiaj w stanie pociągnąć za sobą tysiące a niekiedy nawet miliony innych osób, tak jak jedyny potwierdzony do tej pory gość imprezy - Remigiusz Maciaszek - ekspert gier komputerowych, który dzięki swojej działalności w serwisie YouTube zgromadził wokół siebie już ponad 730 tysięcy fanów.

 

Według zaprezentowanej formuły cała impreza zostanie podzielona cztery strefy:
game zone- czyli strefa gier sieciowych
music zone - z muzykami rozpoczynającymi działalność w sieci
fashion zone- w której odbywać się będą występy modowe
food zone - w której będzie można zobaczyć pokazy live cooking.

 

Impreza odbędzie się w dniach 26-27 września w gdańskim Amber Expo.

Więcej szczegółów na temat imprezy pojawi się już niebawem.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję