Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Open'er Festival czas zacząć.

Zgłoś nadużycie
Już tylko godziny dzielą nad od startu tegorocznej edycji Open'era, nadszedł więc czas na ostateczne podsumowanie tego co w tym roku czeka nas na imprezie oraz ostatnie wskazówki dla wszystkich fanów festiwalu, którzy wybierają się do Gdyni.

Tak samo jak w ubiegłym roku Opn'er Festival będzie witał przybywających gości od pierwszych chwil pojawienia się w Gdyni, gdzie już na dworcu Gdynia Główna będzie można poczuć festiwalową atmosferę, bowiem na specjalnej senie dworcowej, w każdym dniu imprezy będą odbywały się występy m.in takich gwiazd jak Kari, Misia Ff, Coldair czy We Draw A. Szczegółowy plan występów możecie sprawdzić TUTAJ 

Z dworca na miejsce festiwalu będzie można dotrzeć darmowymi autobusami, które będą odjeżdżały spod dworca Gdynia Główna wahadło według rozpiski:
1.07 - 8:00 - ok. 2:00

2-5.07- 8:00 - ok. 6:00

6.7 - 6:00 - 16:00.

Na teren lotniska Gdynia- Kosakowo, czyli miejsce imprezy będzie można dotrzeć także autobusami miejskimi linii 109, 209, N10, 105, 146, N40, a także Szybką Koleją Miejską (SKM) na trasie Tczew-Słupsk.

 

Po dotarciu na miejsce, pozostaje nam jeszcze wymiana biletu na opaskę ( o ile nie zrobiliśmy tego już na dworcu) i zaczynamy zabawę, przy znakomitej muzyce, całej plejady artystów, których w tym roku na festiwalu wystąpi aż ponad 70, więc jest z czego wybierać. W gronie tegorocznych gwiazd imprezy znaleźli się m.in Jack White, Faith No More, The Black Keys, Pearl Jam i Phoenix.
Pełen line-up z podziałem na godziny występów i sceny znajdziecie TUTAJ 

 

Jak wskazuje Open'erowa tradycja i doświadczenie wielu festiwalowiczów, w plecaku warto zawsze wato mieć płaszcz przeciwdeszczowy, jednak patrząc na prognozy istnieje szansa, że tegoroczny Open'er przywita gości dobrą pogodą a pożegna w sobotni wieczór (niedzielny poranek) wręcz upałami, czego życzymy zarówno sobie jak i wszystkim, którzy będą w tych dniach bawić się w Gdyni.
Koniecznie nie zapomnijcie zabrać ze sobą sporej dawki dobrego humoru i masy energii, które z pewnością rozgrzeją atmosferę, niezależnie od pogody.
Dobrej zabawy :)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję