Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Black Keys ponownie w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Formacja The Black Keys, która zaledwie kilkadziesiąt godzin temu, zeszła ze sceny Open'era potwierdziła już swój kolejny koncert w naszym kraju.

Grupa The Black Keys wyczekiwana w naszym kraju od dłuższego czasu, wywarła swoim występem na Open'erze na polskiej publiczności znakomite wrażenie, a już dzisiaj wiadomo, że na początku roku grupa zagra w naszym kraju swój kolejny koncert, który odbędzie się 21 lutego w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy koncertowej Turn Blue World Tour, promującej ósmy album grupy zatytułowany ,,Turn Blue".
W chwili obecnej grupa ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt i kilka statuetek Grammy przyznanych m.in za takie przebojowe single jak ,,Tighten Up", ,,Howlin for You" czy ,,Lonely Boy".

 

Bilety na koncert trafią do sprzedaży już dzisiaj ( 4 lipca) i będą dostępne za pośrednictwem strony www.LiveNation.pl w następujących cenach:
825 zł - VIP 
220 zł - 170 zł - Trybuny
229 zł - Golden Circle
170 zł - Płyta
170 zł - NiepełnosprawniKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję