Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

How To Dress Well z dwoma koncertami w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Tom Krell stojący za projektem How To Dress Well,zagra w Polsce dwa koncerty, podczas których zaprezentuje swoje najlepsze oraz najnowsze numery.

 

 

Muzyk zawita 17 listopada do stolicy, gdzie wystąpi w klubie Hybrydy, zaś dzień później będzie można go zobaczyć i usłyszeć go na żywo w poznańskim klubie Eskulap.

 

Dużą popularność muzykowi przyniósł już jego debiutancki album ,,Love Remains", wydany w 2010 roku, który został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko muzyczne, zyskując wysokie oceny w branżowych mediach. Równie dużym zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami cieszył się wydany dwa lata później, jego drugi album ,,Total Loss", zaś końcówka czerwca bieżącego roku przyniosła nam jego kolejne dzieło zatytułowane ,,What Is This Heart?", który po raz kolejny zbiera żniwo pozytywnych recenzji.
Na koncertach How To Dress Well w Polsce, będziemy mieli znakomtą okazję, aby po raz pierwszy usłyszeć na żywo materiał z najnowszego krążka artysty, jak i przypomnieć sobie znane już numery.

Bilety na oba koncerty, trafią do sprzedaży już wkrótce i będą dostępne za pośrednictwem sprzedaży internetowej na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w stacjonarnych punktach sieci Media Markt, Saturn i salonach Empiku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję