Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

HEAR ME by ABSOLUT - nietypowa impreza już w ten weekend.

Zgłoś nadużycie
Wszystkich fanów imprez klubowych zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które w nietypowym miejscu i w nietypowy sposób wyłoni finalistę bitwy DJ’skiej HEAR ME by ABSOLUT. Na początek wybieramy się do Łodzi, gdzie w minimalistycznej przestrzeni Wytwórni Filmów Fabularnych zorganizowana zostanie bitwa w formule silent party.

 

Każdy z walczących DJ'ów będzie się starał muzyczną selekcją i osobowością sceniczną jak najdłużej zatrzymać Waszą uwagę. Możecie być pewni, że emocje towarzyszące tej formule, są gwarancją udanej zabawy nie tylko dla publiczności, ale również dla samych uczestników bitwy. Przekonacie się o tym już w najbliższą sobotę 12 lipca. 

LINE-UP:

special set: FLIRTINI & MASHLIVE

Battle:  

FABIO BAKER (UK)
PRAKTYCZNA PANI (WWA)
CHRISS IMMORTAL (ŁĘCZNA)

Na miejscu czekają również dodatkowe atrakcje, dzięki którym możecie zdobyć bony o wartości 50zł do zakupu muzyki na portalu Skylark Records, oraz przenośne zestawy głośnikowe.
Sprawdź sam:

12 lipca, sobota, godzina 22:30 - Wytwórnia Filmów Dokumentalnych w Łodzi ul. Łąkowa 29


--------

To już druga edycja kreatywnego projektu "Hear Me", stworzonego przez markę ABSOLUT. Jest to otwarty, międzynarodowy konkurs dla DJ-ów, który zostanie rozstrzygnięty podczas imprez odbywających się tego lata w zaskakujących lokalizacjach w czterech miastach Polski - 12 lipca w Łodzi, 26 lipca we Wrocławiu, 2 sierpnia w Katowicach i finalnie 16 sierpnia w Gdańsku.

 

Marka ABSOLUT od wielu lat stara się wspierać ludzi i ich działania związane ze sztuką i sposobami wyrażania samego siebie. Teraz również DJ'e i producenci muzyki elektronicznej, dostali od marki szansę, na bycie usłyszanym i zauważonym właśnie przez Was.

 

Jury konkursu w składzie: FLIRTINI - kolektyw dj'sko-producencki tworzony przez Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism) i Jedynaka (bookera i promotora z wieloletnim doświadczeniem), MACIEJ PROROK - z DJ Pioneer Polska oraz przedstawiciel marki ABSOLUT z prawie 150 zgłoszeń wyłoniło uczestników półfinałów, którzy właśnie teraz rozpoczynają swoją bitwę o zwycięstwo w konkursie. Żeby trafnoś
wyboru została potwierdzona, potrzebni jesteście WY - publiczność.

Zapraszamy 

Partnerem projektu jest marka:

pioneer


Patronami medialnymi projektu są:

 

amunozet chilli

hirumixcloud

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję