Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Audioriver vs Sunrise - festiwalowy weekend nadchodzi!

Zgłoś nadużycie
Nadchodzący weekend to wielka gratka dla fanów festiwali, bowiem w ciągu najbliższych trzech dni na mapie polskich imprez królować będą dwa bardzo popularne festiwale – Audioriver i Sunrise.

Już w piątek Płock, ponownie ożyje masą dobrej muzyki i tłumami młodych ludzi, którzy zjadą tam z całej Polski, aby ponownie bawić się na największym festiwalu alternatywy w Polsce czyli Audioriver. Jak zwykle oprócz znakomitej muzyki, które popłynie do nas ze scen, Audioriver to także Targi Muzyczne, pokazy mody i kino festiwalowe. Szczegółowy plan imprezy znajdziecie pod tym adresem. Ponadto, tegoroczna edycja została rozszerzona o jeden dzień i zakończy ją Audioriver Sun/Day, przewidziany na niedzielę w Miejskim Ogrodzie Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Na niedzielnej imprezie zagrają Damian Lazarus, KiNK Live, Mano Le Tough, Joana i Leon.

 

Najbliższy weekend to także czas gorącej zabawy na plaży w Kołobrzegu podczas Sunrise Festival podczas którego zagrają m.in Diabllo, Marc Van Linden, Showtek, Deorro, Mark Knight, Pete Grace, Neevald, Skytech, Fafaq, Nicky Romero, Dirty Rush & Gregor es i oczywiście twórca imprezy - DJ Kris. Podobnie jak Audioriver, tegoroczny Sunrise Festival, zyskał także nowy element- The History of Sunrise, który odbędzie się w niedzielny wieczór w Amfiteatrze w trakcie którego przeniesiemy się w przeszłość, dzięki wielkim gwiazdom poprzednich edycji imprezy takim jak:
Peran van Dijk
DJ Kris
Marc van Linden
DJ Matys
Jay Bae
DJ DIABLLO

 

Tak więc szykujcie się na weekend pełen muzycznych, imprezowych atrakcji, pakujcie plecaki, zabierajcie znajomych, dobry humor i ruszajcie na podbój festiwali. 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję