Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Donatan, Cleo i Enej tworzą razem.

Zgłoś nadużycie
Słynący już ze słowiańskich, folkowych klimatów w tworzonych numerach Donatan, postanowił do swojej kolejnej produkcji zaprosić zespół Enej, który swoją twórczością również doskonale wpisuje się w ten muzyczny klimat.

Połączenie Donatana, Cleo i zespołu Enej, stawia przed nami wizję raczej swojskich, pełnych słowiańskiej energii klimatów. I rzeczywiście taki obraz ujrzymy w zapowiadanym klipie, czego można dowiedzieć się z informacji zamieszczonych na oficjalnych facebookowych profilach Donatana i Cleo.
Teledysk został nagrany w Lubniewicach, małym mieście w województwie lubuskim. O wokal i żywe, energetyczne rytmy zadbają Cleo wraz z grupą Enej,zaś sam klip przyniesie nam obraz polskiej wsi, co możemy wywnioskować z wpisu Donatana, następującej treści ,,Premiera we wrześniu! Cleo i Enej w kawałku "BRAĆ" mojej produkcji. Będzie wszystko: słońce, traktory, drzwi od obory, cycki, impreza, rajd poloneza, polski przemysł motoryzacyjny, cycki, swojskie jadło, mili ludzie, cycki no i jeszcze cycki!:) Moje "boszenki" w akcji i masa innych atrakcji. Czekajcie na to gdy minie lato! :) Kawałek urywa głowę - pokaże gdy wszystko będzie gotowe! :)"

Zatem czekamy na wrzesień i na to co zobaczymy tym razem. Czyżby drugie ,,My Słowianie"?Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję