Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wyprzedany Audioriver i ostatnie zmiany w programie imprezy.

Zgłoś nadużycie
Już dzisiaj startuje kolejna edycja Audioriver – największego polskiego festiwalu z alternatywną elektroniką. Od wczoraj nie ma już żadnych biletów, a sprzedaż na bramkach nie będzie prowadzona. To już drugi rok z rzędu, gdy teren Audioriver wypełni się po same brzegi.

W 2013 roku na plaży w Płocku bawiło się ponad 22 tysiące osób każdego dnia, a tym razem przyjedzie jeszcze więcej. „W zeszłym roku wyprzedanie wszystkich karnetów zupełnie nas zaskoczyło" - mówi rzecznik festiwalu, Łukasz Napora. „Tym razem już braliśmy taki scenariusz pod uwagę i tak zaplanowaliśmy teren, by zwiększyć jego pojemność, utrzymując komfort uczestników. Tegoroczny Audioriver będzie większy od poprzednika o kilka tysięcy metrów kwadratowych."

 

Powiększenie terenu oraz wprowadzenie większej liczby biletów i tak jednak nie zdołało zaspokoić zapotrzebowania. Najpierw, we wtorek 22 lipca, skończyły się karnety dwudniowe, dzień później zabrakło biletów na sobotę, a wczoraj zniknęły ostatnie wejściówki na piątek. To jeszcze szybciej niż przed rokiem, kiedy to w dniu wydarzenia można było jeszcze kupić bilety na pierwszy dzień. Tym razem nie będzie to już możliwe.

ar2013

 

Przypomnijmy, że w dniach 25 i 26 lipca na plaży w Płocku wystąpią m.in. Little Dragon, Trentemøller live, Naughty Boy, Loco Dice, Camo & Krooked Present Zeitgeist, Pretty Lights, 2manydjs, Booka Shade live i Nina Kraviz. Z kolei w niedzielę, 27 lipca odbędzie się Audioriver Sun/Day, ale 1500 biletów na to wydarzenie rozeszło się jeszcze w styczniu.

W niedzielnym programie Audioriver zostały także wprowadzone ostatnie zmiany, bowiem Guy Gerber odwołał swój występ na imprezie, a w jego miejsce pojawi się KiNK. Aktualny rozkład jazdy na niedzielę przedstawia się następująco:
11:00-13:00 Joana
13:00-15:00 Leon
15:00-16:30 KiNK live
16:30-19:00 Damian Lazarus
19:00-21:00 Mano Le Tough


„Osoby, które nie zdążyły kupić biletów i tak zapraszamy do Płocka - szczególnie na sobotnie popołudnie. Na rynku Starego Miasta odbywają się Targi Muzyczne, a przy zalewie Sobótka, targi mody Audioriver Fashion Day. W obu tych miejscach usłyszymy świetną muzykę i będzie móc poczuć niepowtarzalny klimat naszego festiwalu" - dodaje Napora.
Więcej informacji na www.audioriver.pl

ar day

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję