Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Backstreet Boys opanowali ERGO Arenę.

Zgłoś nadużycie
Niemal 7 tysięcy fanów obejrzało koncert Backstreet Boys w położonej na granicy Gdańska i Sopotu ERGO Arenie. Jak zwykle nie zawiódł zarówno zespół, jak i polskie fanki. Nie obyło się także bez zaskakujących, nieprzewidzianych w programie momentów.

 

 

Najwierniejsze i najbardziej zapalone fanki Nicka, Kevina, Bryana, Howie'go i AJ'a wyczekiwały pod halą już od wczesnych godzin rannych, wyposażone oczywiście w niezbędny ,,sprzęt" w postaci flag, serduszek i inne tego typu elementy, dzięki którym stawały się nieco bardziej widoczne w wielkim tłumie, jaki nadciągnął na koncert. Tak samo jak podczas swojego występu na warszawskim Torwarze w lutym tego roku, zespół zaprezentował znakomite show, w którym zagościły te same utwory przedstawione w tej samej chronologii. W trakcie koncertu ze sceny popłynęły m.in takie hity jak "As long as you love me", "Show me the meaning", "Shape of my hearth", "I want it that way" czy "Everybody". Dzięki wielkiej energii jaka popłynęła od chłopaków, publiczność została porwana do wspólnej, znakomitej zabawy. Oczywiście tak samo jak w Warszawie już po kilku utworach w kierunku sceny i królującego na niej Nicka zaczęła lecieć damska bielizna. 

 

bb

Nie obyło się także bez nieprzewidzianych scenariuszem elementów wieczoru, bowiem Brian postanowił zaprosić na scenę pewną tajemniczą dziewczynę, która po chwili z ust swojego chłopaka, Martina usłyszała zadane w języku angielskim pytanie ,,Sylwia, czy wyjdziesz za mnie?" Ten wzruszający moment, został nagrodzony przez publiczność gromkimi brawami i stworzył na koncercie atmosferę miłości, która udzieliła się wszystkim, a szczególnie chłopakom na scenie, którzy do samego końca imprezy nie szczędzili polskiej publiczności komplementów w postaci płynących ze seny okrzyków ,,jesteście wspaniali" czy ,,kochamy Was". Cała sielanka zakończyła się masą podziękowań dla całej ekipy technicznej, oświetleniowej, dźwiękowej, ochroniarzy i grona innych osób, które od niemal 15 miesięcy towarzyszyły zespołowi podczas trasy ,,In a World Like This", której ostatnim elementem był właśnie koncert w Gdańsku.
Na koniec chłopacy zapowiedzieli, że niebawem, być może nawet już w przyszłym roku powrócą do naszego kraju z kolejnym koncertem.

bbKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję