Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Selector Festival ogłasza pierwsze gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Znamy już pierwsze gwiazdy kolejnej edycji Selector Festivalu, który w tym roku zmienia formułę i przyjął formę serii koncertów, które odbędą się w listopadzie w warszawskich klubach.

Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami imprezy są SBTRKT i Warpaint.

12 listopada w klubie Basen zagości SBTRKT, co będzie niepowtarzalną okazją aby usłyszeć na żywo najnowsze produkcje tego artysty, które znajdą się na jego nadchodzącym albumie "Wonder Where We Land" , który trafi na sklepowe półki 22 września. Zapowiadane wydawnictwo zwiastuje singiel ,,New Drop. New York", w którym gościnnie udział bierze Ezra Koenig z Vampire Weekend.
Występ Aarona Jerome'a w warszawskim klubie Basen będzie jednym z wielu zaplanowanych koncertów niemal na całym świecie.

Natomiast 18 listopada w warszawskim klubie Basen zagości formacja Warpaint, która zawładnęła publicznością na tegorocznym Open'erze. Miejmy nadzieję, że tak samo stanie się również podczas ich występu w ramach Selector Festivalu, gdzie zaprezentują one swoje najlepsze kompozycje ze znakomicie przyjętych albumów, ,,The Fool" oraz ,,Warpaint". Dziewczyny z tej formacji w swoich kompozycjach prezentują duże zróżnicowanie gatunków muzycznych w których odnajdziemy zarówno pop, rock czy alternatywę, co sprawia, że niełatwo je wpisać w jakikolwiek nurt. Warpaint powracają do Polski w ramach swojej jesiennej trasy koncertowej, aby ponownie rozgrzać publiczność swoim klubowym występem.

 

Zmianie uległa nie tylko formuła festiwalu, ale wprowadzony został także nowy system sprzedaży biletów, będący rodzajem programu rabatowego, gdzie kupując bilet na każdy kolejny koncert z cyklu Selector Festivalu, zapłacimy za niego mniej.

Cena bazowa na pojedynczy bilet wynosi 98 zł. Kupując bilet na kolejny koncert zapłacimy za niego 15 zł mniej czyli 83 zł.
Zakup biletu na trzeci koncert uprawnia nas do 25 zł zniżki czyli zapłacimy już tylko 73 zł, zaś zakup biletu na czwarty koncert to 35 zł zniżki, dzięki czemu będzie on kosztował 63 zł.

 



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję