Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy album Chrisa Browna już we wrześniu.

Zgłoś nadużycie
Chris Brown podał ostateczny termin premiery jego nowego albumu ,,X”, na który wszyscy jego fani czekają już od długiego czasu.

 

 

16 września- taki termin premiery albumu jako ostateczny podał na swoim Instagramie Chris Brown. Krążek ,,X" jest niezwykle wyczekiwany przez wszystkich fanów muzyka, bowiem pierwotny termin jego premiery był ustalony już na lipiec ubiegłego roku, jednak artysta stwierdził, że nadchodzący album jest wyjątkowy i potrzebuje jeszcze więcej czasu aby go dokładnie dopracować, co w ostateczności przyniosło nam kilkukrotne przesuwanie daty jego ukazania się na rynku muzycznym.
Na albumie ,,X" znajdą się m.in single "Don't Think They Know" z Aaliyah, "Loyal", w którym rapera wspierają Lil Wayne, French Montana i Too $hort, "Love More" z Nicki Minaj, "Fine China" oraz "New Flame", z udziałem Ushera i Ricka Rossa. 

 

Jak widać, ten dodatkowy czas na pracę nad krążkiem przedłużył się aż do 14 miesięcy i miejmy nadzieję, że to już naprawdę jest ostateczna ostateczność i nie będzie kolejnego przesunięcia zapowiedzianego terminu.

1609Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję