Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Sunrise Festival przedstawia teaser after movie.

Zgłoś nadużycie
Tegoroczny Sunrise Festival już za nami. Jak wiadomo najlepszym a zarazem najskuteczniejszym sposobem na zachowanie i pielęgnowanie wspomnień z zabawy są nagrania, które są bardziej trwałe niż ludzka pamięć i często potrafią oddać to, czego ludzkie oko często w pierwszym momencie nie zauważa.

 

Niemal każdy festiwal, a w zasadzie jego organizatorzy po zakończeniu imprezy prezentują oficjalne after movie, które oddaje to co działo się podczas imprezy. Jednak zmontowanie kilkunastu godzin nagrań do kilkuminutowego, który w jak największym stopniu odda atmosferę imprezy trwa często kilka a nawet kilkanaście tygodni, dlatego też organizatorzy Sunrise Festival, aby już dziś ukazać Wam wspomnienia z tegorocznej edycji zabawy postanowili zaprezentować zapowiedź oficjalnego after movie,którego możemy spodziewać się prawdopodobnie w grudniu.
Tymczasem obejrzyjcie, krótką relację z tego co działo się podczas Sunrise Festival i przeżyjcie to jeszcze raz.

 

Wszyscy, którzy nie chcą czekać tak długo,na ukazanie się pełnej wersji after movie, mogą zadowolić się szeroką gamą amatorskich nagrań i relacji z festiwalu dostępnych w internecie.
Poniżej przedstawiamy jedno z nich, a wszystkich, którzy pragną więcej tego typu nagrań zapraszamy do szperania w serwisie YouTube :)Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję