Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Ben Howard prezentuje pierwszy utwór z nowego albumu.

Zgłoś nadużycie
W sieci pojawił się nowy utwór Bena Howarda, którego już teraz możecie posłuchać na klubowa.pl.

Zaprezentowany utwór nosi tytuł ,,End of the Affair" i jest pierwszą piosenką zwiastującą nowy album brytyjskiego muzyka. Niestety, żadne szczegóły takie jak tytuł czy spodziewana data premiery nie zostały do tej pory przedstawione. Wiadomo jedynie, że album ukaże się jeszcze w tym roku.

Utwór został utrzymany w typowym dla Bena Howarda klimacie spokoju z towarzyszącą mu gitarą akustyczną, która nadaje klimat dla całego utworu.
Posłuchajcie sami:

Ben Howard zasłynął w świecie muzyki w 2011 roku, kiedy to podpisał kontrakt z wytwórnią i wydał swój debiutancki album ,,Every Kingdom" , który został znakomicie przyjęty nie tylko w jego rodzimej Wielkiej Brytanii, ale niemal na całym świecie. Potwierdzeniem jego popularności stała się trasa koncertowa po Anglii i całej Europie, podczas której bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane. Obecnie Ben Howard pracuje nad nową płytą, która miejmy nadzieję będzie tak samo dobra jak poprzedni album i spotka się z równie entuzjastycznym przyjęciem fanów na całym świecie.

 

Przypomnijmy, że miesiąc temy mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeń Bena Howarda na żywo w naszym kraju podczas Open'era.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję