Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Hymn Mistrzostw Świata w Siatkówce już w sieci- posłuchaj!

Zgłoś nadużycie
W sieci można już posłuchać jak brzmi hymn Mistrzostw Świata Mężczyzn w Piłce Siatkowej, które po raz pierwszy w historii odbędą się w Polsce.

Utwór nosi tytuł ,,Start a Fire" i jest singlem zapowiadającym debiutancki longplay Margaret ,,Add the Blonde", której powierzono jego wykonanie. Jak przystało na kawałek promujący wydarzenie o randze międzynarodowej usłyszymy w nim zarówno fragmenty w języku angielskim jak i polskim.
Sama Margaret mówi, że wykonanie utworu na wydarzenie takiej rangi, stało się dla niej dużym wyzwaniem, bowiem wiedziała, że musi być to numer, którego spodoba się przede wszystkim kibicom i zagrzeje ich do dopingowania swojej ulubionej drużyny.

 

Wersja, która pojawiła się w sieci, nie jest jednak tą oficjalną, a jedynie przeciekiem, w związku z czym istnieje możliwość, że ulegnie on pewnym modyfikacjom.

Oficjalnie pełna wersja hymnu Mistrzostw Świata w siatkówce, ma zostać przedstawiona w drugiej połowie sierpnia.

 

Posłuchajcie hymnu imprezy i oceńcie, czy ma on w sobie wystarczającą ilość energii, żeby porwać kibiców do dopingowania i zagrzać chłopaków do rywalizacji. Może stanie się drugim ,,Dare" albo ,,We Are One", które królowały podczas Mundialu w Brazylii.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję