Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

FKA Twigs z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Już w październiku artystka wystąpi ze swoim pierwszym koncertem w Polsce.

Impreza odbędzie się 22 października w warszawskim klubie Basen.

 

O istnieniu FKA Twigs świat po raz pierwszy usłyszał w 2012 roku, przy okazji wydania jej pierwszego mini-albumu ,,EP1", na którym znalazły się cztery utwory, które wywołały spore poruszenie zarówno w środowisku muzycznym,jak wśród internautów oraz dziennikarzy. Po upływie roku do jej dorobku muzycznego dołączył drugi mini-album, nazwany analogicznie ,,EP2".

Po fali sukcesów związanych z wydaniem dwóch krążków i przy rosnącej liczbie fanów, nadszedł czas na nagranie i wydanie pełnego albumu, którego oficjalna premiera odbyła się w miniony poniedziałek, 11 sierpnia.
Na albumie zatytułowanym ,,LP1" FKA Twigs zamieściła w całości premierowy materiał, który nie pojawił się na żadnym z wcześniej wydanych krążków.
W pracach nad płytą artystkę wspierali Tic i Arca, których znamy już z wcześniejszych nagrań, Sampha, Emile Haynie, Paul Epworth oraz członkowie koncertowego składu Cy An.

lp1

Bilety na koncert trafią do sprzedaży w piątek, 15 sierpnia i będą dostępne na stronach go-ahead.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży sieci MediaMarkt, Saturn oraz Empik.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję