Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy klip JodSena: ‚Wdech Jodu’

Zgłoś nadużycie
W sieci pojawił się trzeci teledysk promujący debiutancki album JodSena 'Wielkie Sny'.

Tym razem klip powstał do jednego z najlepiej przyjętych utworów z krążka - 'Wdech Jodu', video stara się oddać atmosferę regionu z którego pochodzi raper, czyli Pomorza.

Z wideo możecie zapoznać się poniżej.

 

Krążek 'Wielkie Sny' ukazał się 28 czerwca. Przygotowany przez JodSena materiał to, jak mówi sam autor, kompilacja zabierającą słuchacza w podróż po subgatunkach hip-hopu. Na krążku słychać inspiracje czerpane zza oceanu, które nadają płycie mocnego klimatu. W warstwie tekstowej raper zadbał natomiast o niebanalną treść starając się zrównoważyć rozrywkę i patos. Na pytania dotyczące interpretacji tytułu "Wielkie sny", JodSen odpowiada: "oprócz przekazu motywującego do znalezienia i realizacji życiowych pasji, starałem się również zobrazować błądzenie po własnej podświadomości. Marzenia i koszmary senne stale przeplatają się w poruszanych na płycie wątkach. O warstwę muzyczną zadbali zarówno uznani już producenci, tacy jak SherlOck, SoDrumatic czy Matek, jak również młodzi i utalentowani beatmake'erzy m.in. Forest, Henson, Bez Struktury, AQ oraz Grrracz. Na „Wielkich Snach" gospodarza wokalnie wsparli Bonson, Danny, 2sty, Gedz, RDW i Brahu.

 

Album zamawiać można na http://www.urbancity.pl/plyty,jodsen-wielkie-sny,153-k-42401-268860-p.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję