Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Mø powraca do Polski.

Zgłoś nadużycie
Duńska wokalistka Mø po swoim znakomitym występie na tegorocznym Open'erze już jesienią powróci do Polski z kolejnym koncertem.

Wszyscy, którzy mają ochotę ponownie obejrzeć energetyczny występ Mø , lub nie mieli jeszcze okazji zobaczyć jej na żywo,będą mieli ku temu znakomitą okazję już 30 listopada w warszawskim klubie Basen, gdzie artystka wystąpi ze swoim koncertem.

 

Karen Marie Ørsted jak naprawdę nazywa się Mø, to jedna z największych debiutantek muzycznych w tym roku.
Jej pseudonim artystyczny, po przetłumaczeniu oznacza ,,dziewicę" w czym wielu widzi nawiązania do Madonny z czasów ,,Like A Virgin". Mø jest niezwykle charyzmatyczną piosenkarką tworzącą utwory pełne energii i łatwo wpadające w ucho ze sporą dawką pop-punkowej zadziorności oraz dziewczęcej pewności siebie. Jednak wychodząc na scenę staje się ona prawdziwym wulkanem energii,który porywa publiczność do zabawy.

 

Pierwsza, limitowana pula biletów w cenie 65 zł jest już dostępna za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketpro.pl, Biletomat.pl, oraz w punktach sprzedaży sieci Media Markt, Saturn oraz Empik.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję