Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Koncert Justina Timberlake'a- relacja.

Zgłoś nadużycie
Lekkość, profesjonalizm, fascynacja w połączeniu ze znakomitym show- takim słowami można w skrócie określić wczorajszy występ Justina Timberlake'a w Gdańsku, którym udowodnił on, że zasługuje na przejęcie tytułu króla popu po Michaelu Jacksonie.

 

Najlepszym dowodem na przyznanie mu tego tytułu, były reakcje jego wiernej publiczności, która niemal przez cały koncert reagowała wielkimi, niemal ogłaszającymi aplauzami, uniemożliwiającymi w pewnych momentach śpiew Justina.

Nic dziwnego, skoro muzyk zaserwował nam prawdziwe amerykańskie show w iście gwiazdorskim wydaniu, ze śpiewem, tańcem, towarzystwem instrumentów oraz znakomitym, spontanicznym kontaktem z publicznością.

W czasie ponad dwugodzinnego koncertu można było usłyszeć 17 utworów znalazły się największe przeboje Justina z rozpoczynającym koncert ,,Pusher Love Girl", poprzez takie przeboje jak ,,Cry Me A River", ,,Sexy Back", ,,Suit & Tie", aż do kończącego show bardzo popularnego dzisiaj ,,Mirrors", które wraz z Justinem śpiewała cała 42-tysięczna publiczność zgromadzona na stadionie.

O odpowiednią oprawę i emocje podczas koncertu zadbał nie tylko sam Justin i sztab ludzi czuwających nad całą imprezą, ale także zgromadzona publiczność, która zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas trzeciego utworu podniosła w górę serduszka z napisem ,,We Love You Justin", czy też spontanicznie i jakby jednomyślnie podnosiła w górę zapalone telefony.

Występ Justina Timberlake'a już od momentu jego ogłoszenia był nazywany jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku, co w całości zostało wczoraj potwierdzone.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję