Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Odważny klip Nicki Minaj.

Zgłoś nadużycie
Artystka zaprezentowała klip do numeru ,,Anaconda”, który budzi takie same, o ile nie większe emocje i komentarze jak okładka towarzysząca singlowi.

W ostatnim czasie można zauważyć, że Nicki Minaj nie daje o sobie zapomnieć i uwielbia robić wokół swojej osoby sporo zamieszania i medialnego szumu, począwszy od zmiany wizerunku i zerwania z cukierkowym wyglądem, poprzez paradowania w stroju króliczka i okładkę singla ze zdjęciem jej słynnych już pośladków, które stało się powodem wielu dowcipów w sieci, aż po zaprezentowany właśnie teledysk do numeru ,,Anaconda", który napełniony jest wieloma odważnymi scenami i podtekstami.
Nicki Minaj w swojej dokładności nie zapomniała, aby sznurkowe stringi z okładki singla ,,Anaconda" znalazły się także w teledysku, którego głównym motywem przewodnim nie jest nic innego jak słynna już pupa wokalistki.

Zobaczcie sami co tym razem wymyśliła Nicki.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję