Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Rusza sprzedaż biletów na Open'er 2015.

Zgłoś nadużycie
W naszych głowach wciąż jeszcze żywe są wspomnienia z tegorocznego Open'era, tymczasem organizatorzy imprezy już powoli zaczynają przygotowywać na kolejnej edycji festiwalu.

Już w najbliższy poniedziałek, 1 września wraz z początkiem roku szkolnego startuje sprzedaż biletów na Open'er 2015, który jak zwykle odbędzie się na początku lipca, a dokładniej mówiąc według oficjalnych już danych podanych przez organizatorów festiwalu w dniach 1- 4 lipca. A więc rezerwujcie już sobie te terminy w Waszych kalendarzach i szykujcie się na tradycyjnie dobrą zabawę.

 

Od najbliższego poniedziałku, 1 września w sprzedaży dostępna będzie limitowana pula biletów w bardzo atrakcyjnych cenach, z możliwością płatności w ratach, dlatego opłaca się pomyśleć dużo prędzej o zakupie wejściówek.

 

Start sprzedaż karnetów nie oznacza wcale że wiemy już wszystko na temat przyszłorocznej edycji festiwalu, bowiem tak naprawdę poza terminem nie podano żadnych innych szczegółów, ani co z pewnością najbardziej interesujące mających pojawić się tam artystów, jednak stali fani imprezy wiedzą, że Open'er nigdy nie zawodzi, więc spokojnie można już kupować bilety na przyszłoroczną imprezę.

A więc do zobaczenia w Gdyni w lipcu 2015 :)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję