Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Poznaj Dobrą Stronę Rocka!

Zgłoś nadużycie
Już po raz dziewiąty Fundacja Ave przy wsparciu m.st. Warszawy organizuje Międzynarodowy Festiwal Garażowych Zespołów Rockowych "Dobra Strona Rocka".

Celem przedsięwzięcia jest pokazanie dorobku artystycznego młodych, często nieznanych zespołów, jednocześnie przełamując stereotypy towarzyszące muzyce rockowej. Festiwal cieszy się uznaniem wśród artystów - co roku na scenie DSR prezentuje się ok. 70-80 kapel zarówno z Polski, jak i zagranicy. W jury festiwalu zasiadają znani muzycy i dziennikarze muzyczni.

Jak to działa?
Eliminacje przebiegają dwuetapowo: początkowo internauci i jurorzy wybiorą zespoły w facebookowym plebiscycie. Wciąż można zgłaszać się do drugiej tury eliminacji! Zgłaszać można się do niedzieli, 7 IX. Następnie wyłonione w pierwszym etapie zespoły zaprezentują się na scenie festiwalu w Białołęckim Ośrodku Kultury (ul.van Gogha 1) w Warszawie w czasie przesłuchań w dn. 26, 27 i 28 IX 2014 roku.

Kto może wziąć udział?
Każdy, kto gra dobrego rocka z pozytywnym przesłaniem! Chcemy pokazać, że mocne brzmienie niesie z sobą niezwykłą wartość.

Co można zyskać biorąc udział w DSR?
Przede wszystkim można zaprezentować swój talent oraz muzykę. Ponadto, będzie można usłyszeć uwagi od profesjonalnego jury, oceniającego zarówno nadesłane materiały audio i video, jak i prezentację sceniczną. Oprócz tego na laureatów czekają cenne nagrody. Nikogo nie zaskoczy także fakt, że zagranie na scenie to po prostu fantastyczna przygoda i możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia.

Jak się zgłosić?
Wystarczy zajrzeć na stronę www.dobryrock.fundacjaave.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy (potrzebne będą teksty utworów, link do wykonania jednego z nich, zdjęcie zespołu oraz jego logo).


Pokażmy światu najlepszą stronę rocka!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję