Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Donatan i Cleo wciąż najlepsi.

Zgłoś nadużycie
Nowy utwór Donatana i Cleo nagrany we współpracy z Kamilem Bednarkiem bije rekordy popularności.

Kawałek ,,Ten Czas" promujący nadchodzący album Donatana i Cleo ,,Hiper/Chimera", spotkał się z wielkim zainteresowaniem polskiej publiczności i już w przeciągu pierwszej doby od premiery osiągnął liczbę pół miliona odsłuchów w sieci, a dzisiaj sięga już niemal miliona odsłon w serwisie Youtube.

Taka sytuacja stała się znakomitą okazją aby przeciwstawić się opiniom wszystkich hejterów, twierdzących, że tak wysoka liczba odsłon w sieci jest następstwem walorów pięknych Słowianek pojawiających się w klipach Donatana.
Tym razem ich broń została im niejako wytrącona z ręki, bowiem w sieci pojawił się sam odsłuch utworu, więc nie mamy do dyspozycji nic więcej poza muzyką.
Całą sytuacją dosyć dobitnie skomentował Donatan na swoim facebookowym profilu pisząc:

"Pół miliona odsłuchów w 24h ! Takim wynikiem rzadko mogą się pochwalić premiery Polskich teledysków - czyli wbrew słowom malkontentów jednak bez cycuchów i klipu też dajemy radę! Dziękuję Wam za zainteresowanie. Cieszę się, że ten numer budzi tyle kontrowersji i dyskusji na jego temat, staramy się zaskakiwać każda kolejną produkcją z ‚HIPER / CHIMERY'. Wielu osobom się podoba, wielu nie podoba i dokładnie o to chodzi w muzyce żeby budziła skrajne emocje! HIPER / CHIMERA - startujemy 13 września!"Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję