Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Imprezowy początek sezonu w 1500m2.

Zgłoś nadużycie
Sezon klubowych imprez rozkręca się na dobre, dlatego warto sprawdzić co na nadchodzące tygodnie przygotował dla Was klub 1500m2, a atrakcji czeka na prawdę spora dawka.

Pojawią się zarówno Ci, z którymi znamy się z poprzednich lat, świeże nazwiska headlinerzy największych światowych festiwali.

Na koniec września (27.09) specjalnie dla Was przygotowano soulowo-housowe brzmienia od obiecującego świeżego artysty IAMNOBODI i angielskiego producenta Star Slingera.

 

Początek października to jeden z największych hitów tego sezonu - showcase jednej z najbardziej znanych wytwórni techno na świecie - Klockworks, którą będą reprezentować dwa najgorętsze nazwiska tego gatunku: Ben Klock i DVS1.

Oprócz tego zagra polska „ perełka muzyki elektronicznej" czyli zespół Fair Weather Friends supportowany przez DJ-set Kamp!.

Powrócą też dwie marki dobrze znane warszawskiej publiczności - Brutaż i COXY.

Następne dwa wydarzenia to wybuchowa mieszkanka IDM, house'u i techno w wykonaniu włoskiego duetu Mind Against i podwójna premiera hip hopowego duetu Miuosh i Paluch. 

W październiku możecie też liczyć na eklektyczne połączenie hip hopu i muzyki elektronicznej w wykonaniu Mr Beatnicka. Pojawi się też jedna niespodzianka o której więcej niebawem!

Listopad i grudzień niech zostanie na razie tajemnicą, ale czeka Was jeszcze parę ważnych imprez, które spowodują, że koniec roku będzie naprawdę niezapomniany!

Więcej informacji: www.facebook.com/1500qmKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję