Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Konkurs: Gentleman Jack inspiruje

Zgłoś nadużycie
Jasper Newton Daniel nazywany przez przyjaciół Jackiem jest nam znany głównie jako twórca Jack Daniel's Tennessee Whiskey. Był on także wzorem gentlemana, który podążał swoją drogą. Dlatego też, kiedy w 1988 roku, na rynku pojawiła się pierwsza, po niemal stu latach, nowa whiskey wyprodukowana w destylarni w Lynchburgu, nazwano ją Gentleman Jack.

Jest to jedyna w Polsce whiskey, która dwukrotnie przechodzi proces charcoal-mellowing. Zanim trunek trafi do beczki oraz tuż przed butelkowaniem, każda jego kropla sączy się powoli przez liczące trzy metry warstwy węgla drzewnego z klonu cukrowego. Proces filtracji uwypukla bogaty aromat Gentleman Jack® i nadaje jej ostateczny smak oraz łagodny charakter.
Te unikalne walory whiskey sprawiły, że marka zdobywa ogromne uznanie wśród konsumentów.

Sukces Gentleman Jack® nie byłby możliwy, gdyby nie Jack, człowiek, który przez całe życie podążał swoją drogą. Ten niewielki wzrostem, ale potężny charakterem mężczyzna, stale jest dla nas inspiracją. Gentleman z Lynchburga nigdy nie ulegał obowiązującym modom, gdyż wiedział, że najprostszą drogą do sukcesu jest trzymanie się raz ustalonych zasad.

 

A jacy są współcześni gentlemani? Jakimi zasadami kierują się w życiu? Czy mają wzorem swoich przodków jakiś niepisany kodeks? A może taki kodeks warto stworzyć?

To właśnie pytania konkursowe, a odpowiedziami i swoimi refleksjami na ten temat możecie podzielić się na www.facebook.com/GentlemanJackPolska.
Najciekawsze wypowiedzi złożą się na Kodeks Współczesnego Gentlemana, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

 

Więcej szczegółów na:
www.facebook.com/GentlemanJackPolska

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję