Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Zostań bohaterem nowego programu ESKA TV.

Zgłoś nadużycie
Ruszyły castingi do nowego programu telewizyjnego, realizowanego przez Golden Media Polska na zlecenie telewizji ESKA TV. Format widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji jeszcze w tym roku.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" to format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. W programie pokazane będą nietypowe, czasem szokujące zachowania, które mogą wywoływać niesmak lub zgorszenie innych osób, w tym nawet tych najbliższych.

 

Właśnie rozpoczęły się castingi do programu. Uczestników zgłaszają znajomi lub bliscy, którzy nie akceptują sposobu imprezowania swoich przyjaciół lub uważają go za zbyt kontrowersyjny. Poszukiwane są osoby przebojowe, lubiące i potrafiące bawić się niebanalnie i bez hamulców.
W każdym odcinku kamera ESKA TV pojawi się na trzech imprezach przyglądając się szalonej zabawie trzech nowych bohaterów oraz ich przyjaciół i rejestrując najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Następnie prowadzący Janek Pirowski, gospodarz „imprESKI" w Radiu ESKA, wraz z uczestnikami będzie wspominać zachowania bohaterów programu podczas imprezy. Czy to, co zobaczą, uświadomi bohaterom programu, że w ich pojęciu „dobra zabawa" może być uciążliwa dla znajomych?

 

Zgłoszenia od bliskich i znajomych z krótkim opisem uczestnika oraz kontaktem do siebie należy wysyłać pod adres casting@eska.tv.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję