Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Roztańczony Ed Sheeran w nowym klipie.

Zgłoś nadużycie
Muzyk zaprezentował w sieci klip do numeru ,,Thinking Out Loud”.

W zaprezentowanym wideo możemy zobaczyć taneczne umiejętności Eda Sheerana, który jak sam przyznaje podczas obmyślania koncepcji teledysku zależało mu, żeby tym razem powstało coś innego od większości pojawiających się klipów, dlatego postanowił postawić na taniec towarzyski, co jak później się okazało wymagało od niego sporego wysiłku, bowiem nauka choreografii zajmowała mu aż 5 godzin dziennie i była łączona z trasą koncertową po Stanach Zjednoczonych.
Jak jednak zapewnia sam artysta numer ,,Thinking Out Loud" jest jego ulubionym utworem z wydanego w czerwcu albumu ,,X" i ma dla niego szczególne znaczenie, dlatego też zależało mu na wyjątkowym klipie, jaki będzie mu towarzyszył.

Jak można zobaczyć w klipie wysiłki Eda się opłaciły, bowiem klip na prawdę czaruje a sam muzyk wygląda niemal jak zawodowy tancerz . Zobaczcie sami:

Przypominamy, że już 13 lutego Ed Sheeran wystąpi na warszawskim Torwarze.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję