Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Royal Blood ponownie w Polsce

Zgłoś nadużycie
Największa sensacja minionego Open'era powraca do Polski.

Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 na solowym koncercie w warszawskim klubie Palladium. Bilety w sprzedaży od piątku 17 października.

Czy kariera zespołu może zacząć się od koszulki? Tak, jeśli zakłada ją jeden z muzyków Arctic Monkeys podczas koncertu na festiwalu Glastonbury. Nazwa Royal Blood po raz pierwszy pojawiła się na ustach fanów muzyki właśnie na skutek odzieżowej decyzji Matta Heldersa, perkusisty Arctic Monkeys. Royal Blood mają na swoim koncie już wielki sukces muzyczny pomimo, że , nie wydali jeszcze pierwszego singla i są duetem - sekcją rytmiczną, bo w skład zespołu wchodzi tylko basista/wokalista Mike Kerr i perkusista Ben Thatcher, dwaj przyjaciele z czasów licealnych. 

Teraz informacji o Royal Blood szukać specjalnie nie trzeba - znajdują się same. Royal Blood znaleźli się na liście BBC Sound Of 2014 i nominacji do Mercury Prize, zagrali jako support podczas dwóch gigantycznych koncertów Arctic Monkeys w Londynie i Dublinie, pojawili się na wielkich festiwalach Reading, Leeds i Download. Ich trasa po Wielkiej Brytanii wyprzedała się w dwie minuty, a imienny album dla wytwórni Warner został na Wyspach najszybciej sprzedającą się debiutancką płytą ostatnich trzech lat, z miejsca lądując na "jedynce" listy przebojów - to wielki sukces tak dla muzyki rockowej, jak i zespołu, który na koncie ma tylko jeden album. Brytyjscy krytycy najczęściej porównują Royal Blood do Led Zeppelin, The White Stripes i Pixies. Podczas koncertu na Open'erowej Alter Stage „w pył" poszła część drewnianej podłogi, ale niemal równiez towarzysząca im publika. Występ zgromadził tak duży tłum, że tylko jego część zmieściła się w scenicznym namiocie.

Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 roku w warszawskim klubie Palladium. Jako goście na koncercie pojawią się Mini Mansions - protegowani Josha Homme z QOTSA, którzy do gościnnego występu na swoim albumie namówili zarówno Briana Wilsona z The Beach Boys, jak i Alexa Turnera z Arctic Monkeys!
Bilety w sprzedaży od piątku 17 października 2014. Więcej informacji: www.alterart.pl.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję