Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Dodatkowa pula biletów na koncert Eda Sheerana.

Zgłoś nadużycie
W sprzedaży pojawiły się dodatkowe wejściówki na koncert Eda Sheerana, który odbędzie się 13 lutego na warszawskim Torwarze.

Bilety trafią do sprzedaży dzisiaj ( 16 października) i będą dostępne od godziny 15:00 na stronie www.stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła w cenie 165 złotych.

W trakcie swojego konertu na warszawskim Torwarze Ed Sheeran zaprezentuje swój najnowszy materiał z wydanego w czerwcu tego roku albumu ,,X" z którego pochodzą m.in takie utwory jak ,,Sing", ,,I See Fire" czy ,,Don't".

Rozgłos Edowi Sheeranowi przyniósł wydany w 2011 roku album ,,+", z którego pochodzą takie utwory jak "You Need Me", "I Don't Need You", "Lego House" oraz "Give Me Love". Album w USA pokrył się złotem a w Wielkiej Brytanii był prawdziwym hitem, który pokrył się sześciokrotną platyną. Płyta rozeszła się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy.

 

UWAGA:
Podczas koncertu Eda Sheerana na warszawskim Torwarze będą obowiązywały ograniczenia wiekowe. Osoby w wieku od 5 do 13 lat mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
Osoby powyżej 13 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna na uczestnictwo w koncercie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję