Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Debiut grupy Dawida Podsiadło już za kilka dni.

Zgłoś nadużycie
Zespół Curly Heads wyda swój debiutancki krążek jeszcze w październiku.

Debiutancki album grupy Curly Heads zatytułowany ,,Ruby Dress Skinny Dog" ukaże się na rynku muzycznym 21 października nakładem wytwórni Sony.

Lider formacji- Dawi Podsiadło jest nam już znany z jego znakomitej kariery solowej, która rozpoczęła się na dobre w momencie wygrania przez niego programu ,,X Factor". W rok od tego wdarzenia na rynku muzycznym ukazał się jego debiutancki album ,,omfort and Happiness", który podbił serca słuchaczy i przyczynił się do wielkiego sukcesu tgo młodego artysty, uhonorowanego wieloma nagrodami i wyróżnieniami.

Jednak grupa Curly Heads to nie tylko sam Dawid Podsiadło...
Ważnym momentem w dotychczasowej historii całej kapeli, stał się początek 2013 roku, kiedy to zapadła decyzja o rejestracji materiału na ich debiutancki album. Jak postanowili, tak też zrobili, udając się na sesję nagraniową do trójmiejskiego studia Custom34, gdzie powstały już m.in. hitowe nagrania grup Myslovitz czy Luxtorpeda.

Ostatecznym efektem intensywnych prac całej grupy jest krążek ,,Ruby Dress Skinny Dog", na których słychać wyraźne inspiracje grunge'm oraz new rockiem, przypominając roc'n'rolla.
Zapowiadany krążek ukaże nam zupełnie nowe, nieznane dotąd oblicze, wydawać by się mogło spokojnego Dawida Podsiadło, który tym razem sięgnął po mocniejszy wokal i jak sam mówi ,,wykrzykując te teksty poczuł się totalnie wolny".

Tymczasem w oczekiwaniu na krążek przypominamy, jeden z największych przebojów Dawida Podsiadło ,,Trójkąty i Kwadraty".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję