Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Ke$ha oskarża Dr. Luke'a o gwałt.

Zgłoś nadużycie
Artystka wniosła do sądu oskarżenie przeciwko znanemu producentowi, a zarazem jej współpracownikowi, Łukaszowi Gottwaldowi znanemu jako Dr. Luke.

Oskarżenie wniesione przez Ke$hę mówi o stosowaniu wobec niej niemal wszystkich form przemocy: fizycznej, psychicznej i seksualnej.

Według doniesień Dr. Luke miał zmuszać wokalistkę do picia alkoholu, po czym podał jej tabletki w wyniku czego straciła ona świadomość. Cała sytuacja zakończyła się pobudką nagiej Ke$hy w łóżku Dr. Luke'a, który miał ją ośmieszać i w negatywny sposób komentować jej wygląd, co według samej wokalsitki w znacznym stopniu przyczyniło się do nie będących już tajemnicą jej zaburzeń odżywiania.

 

Do całej sprawy odniósł się także prawnik wokalistki, który dodał, że cała sprawa stosowania różnych form przemocy wobec Ke$hy trwała już od 10 lat i w chwili obecnej nadeszła pora na rozwiązanie tej sprawy oraz odzyskanie przez wokalistkę, kontroli nad jej karierą i wolnością osobistą.

 

Sprawy jak do tej pory w żaden sposób publicznie nie skomentował główny zainteresowany a zarazem oskarżany Dr. Luke. Jego jedyną reakcją było także skierowanie pozwu do sądu, przeciwko Ke$hy w którym twierdzi, że wokalistka kłamie, a cała sprawa ma jej ułatwić zerwanie podpisanego kontraktu.

 

 

Cała sprawa wygląda nieco dziwnie i przypomina klasyczne ,,odbiajnie piłeczki" poprzez wzajemne stawianie sobie oskarżeń. Nie sposób dzisiaj oceniać, jak zakończy się ta sytuacja, jednak pewnym jest, że któreś z artystów kłamie, stawiając drugiemu jednak poważne zarzuty. Czas pokaże jaki będzie finał tej sprawy, a w oczekiwaniu przypomnijmy sobie numer ,,Tik Tok" będącym efektem wspólnej pracy Ke$hy i Dr. Luke'a.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję