Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

David Guetta zapowiada nowy klip.

Zgłoś nadużycie
Popularny DJ postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentował zapowiedź swojego najnowszego, pełnego energii klipu, nagranego do numeru ,,Dangerous”.

Już po samej zaprezentowanej zapowiedzi klipu widać wyraźnie, że możemy spodziewać się pełnego sportowych emocji i energii klipu, w którym nie zabraknie pięknych kobiet i nieustraszonych mężczyzn rywalizujących na torze wyścigowym.

Jednak jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc skoro mamy już teaser klipu, pojawia się kluczowe pytanie: kiedy doczekamy się jego pełnej wersji? W tym przypadku David Guetta, aby stworzyć odpowiednią atmosferę oczekiwania oraz napięcie, nie ujawnia daty, ale też nie pozostawia nas samych, zamieszczając na YouTube pewne wskazówki, z których należy się domyślać, że premiera klipu do ,,Dangerous" odbędzie się 30 października.

Teaser klipu do ,,Dangerous" możecie zobaczyć poniżej.

 

Kawałek ,,Dangerous" pochodzi z nadchodzącego krążka Davida Guetty zatytułowanego ,,Listen", którego premiera została zapowiedziana na 24 listopada.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję