Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

The Afghan Whigs w Polsce!

Zgłoś nadużycie
Już na początku przyszłego roku grupa zagra w naszym kraju dwa koncerty.

14 lutego w krakowskim klubie Fabryka, a dzień później w warszawskim klubie Basen grupa The Afghan Whigs zagra solowe koncerty, na których będziemy mogli usłyszeć ich najnowszy materiał pochodzący z krążka ,,Do To The Beast", wydanego po niemal 15 latach milczenia.

Zespół zyskał miano kultowego dzięki swojej muzyce, w której łączy hardcore'owe korzenie z rockiem i soulem. Ich powrót na scenę muzyczną po kilkunastoletnim milczeniu stał się zaskoczeniem dla wszystkich, ale jak się okazało ta przerwa stała się dla nich dobrym motorem do działania, bowiem to co zaprezentowali na wydanym po 15 latach krążku ,,Do To The Beast" zostało znakomicie przyjęte zarówno w środowisku muzycznym, w groie krytyków i najważniejsze przez wiernych fanów.

W swoim nowym materiale The Afghan Whigs pokazują swoje zupełnie nowe możliwości, co znakomicie słychać zarówno w pełnym energii, otwierającym album ,,Parked Outside" czy bardziej mrocznym ,,Matamoros". Na albumie udzielają się ważni goście z całej historii zespołu: dyrektor muzyczny zespołu Ushera, z którym Whigs wystąpili na showcase'ie SXSW rok temu, na dobre powracając na światowe sceny - Johnny "Natural" Najera, Alain Johannes (Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys), Dave Catching (QOTSA, Eagles of Death Metal), Patrick Keeler (Raconteurs, Greenhornes) i wielu innych.

Namiastkę ich możliwości jaka kryje się na nowym krążku mieliśmy okazję usłyszeć na Open'erowej Tent Stage, a teraz podczas koncertów, poczujemy w całości ich intrygującą osobowość i niesłabnącą energię, której niejeden mógłby im pozazdrościć.

Sprzedaż biletów na koncerty w cenie 109 zł rusza już w najbliższy piątek - 31 października o godzinie 12:00 na stronie altersklep.pl i ebilet.pl. Bilety będzie można także nabyć w przedsprzedaży na stronie alterklub.pl od godziny 10:00

1Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję