Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Warpaint odwołuje występ na Seletor Festivalu.

Zgłoś nadużycie
Grupa Warpaint ogłosiła, że ich koncert w Polsce w ramach Selector Festivalu nie odbędzie się.

Koncert formacji Warpaint miał odbyć się 18 listopada w klubie Basen i być częścią tegorocznego Selector Festivalu. Zaistniała sytuacja wynika z odwołania przez zespół całej trasy koncertowej po Europie w związku z kłopotami rodzinnymi.

W swoim oficjalnym oświadczeniu wydanym w tej sprawie grupa pisze "Jest nam bardzo przykro, że z powodu spraw rodzinnych musimy zmienić plany dotyczące nadchodzącej trasy europejskiej. Jeśli posiadacie już bilety, będą one uznawane na przełożonych koncertach, możliwe będą również zwroty na te koncerty, których nie możemy przełożyć. Przepraszamy każdego z Was za niedogodności i rozczarowanie spowodowane tą wiadomością. Ogromnie dziękujemy za zrozumienie."

Bilety na koncert można zwracać w miejscach ich zakupu. Można je także wykorzystać na koncert SBTRKT, bez konieczności jego wymiany - wystarczy przyjść.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję