Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Taylor Swift zrywa ze Spotify.

Zgłoś nadużycie
Artystka postanowiła wypowiedzieć wojnę serwisowi Spotify i ku zaskoczeniu wszystkich usunęła z niego wszystkie swoje utwory.

Sam serwis wciąż nie ustaje w wysiłkach aby namówić wokalistkę do powrotu i ponownego zamieszczenia swoich utworów w jego zasobach. W tym celu został stworzony nawet specjalny list, który ma przekonywać jak ważna dla serwisu jest muzyka Taylor.

,,Kochamy Taylor Swift, a ponad 40 milionych naszych użytkowników kocha ją jeszcze bardziej" - przeczytamy w liście. ,,Prawie 16 milionów z nich odtwarzało jej piosenki w ciągu ostatniego miesiąca, jest ona na ponad 19 milionach playlist. Wciąż mamy nadzieję, że zmieni swoje zdanie i dołączy do budowania nowego świata muzycznego, który działa dla każdego. Wierzymy, że fani powinni mieć dostęp do słuchania muzyki, kiedy i gdziekolwiek chcą, a artyści powinni mieć prawo otrzymywać wynagrodzenie za ich pracę i być chronionymi przed piractwem. Dlatego płacimy prawie 70% naszych przychodów rynkowi muzycznemu."

Do serwisu nie zdążył trafić najnowszy album artystki ,,1989". Jedynym utworem z niego pochodzącym, jaki znalazł się w Spotify był numer ,,Shake It Off" , który był zarazem jednym z najczęściej odtwarzanych kawałków w serwisie.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję