Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Simply Red zagrają w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Zespół Simply Red powraca! Grupa postanowiła w wyjątkowy sposób uczcić 30-lecie swojej działalności i wyrusza w światową trasę koncertową w programie której znalazła się również Warszawa.

Koncert odbędzie 24 października 2015 roku na warszawskim Torwarze. Bilety na imprezę trafią do sprzedaży w najbliższą sobotę - 8 listopada o godzinie 9:00 i będą dostępne na www.Livenation.pl.

W trakcie swojej kariery grupa Simply Red sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie a pośród ich największych znajdują się tak wielkie przeboje jak ,,If You Do not Know Me By Now" , "Something Got Me Started" , "The Air That I Breathe", " Sunrise " i wiele innych.

Swoją pierwotną, nieprzerwaną 25-letnią działalność grupa zakończyła w 2010 roku podczas koncertu londyńskiej O2Arena.

Teraz nadszedł czas na odrodzenie działalności i ponowne wkroczenie na scenę, tym bardziej, że jest ku temu wyjątkowa okazja i jak mówi sam Mick Hucknall. "Czuję, że to dla nas dobry i odpowiedni moment".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję