Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

9 urodziny klubowa.pl – świętujemy dalej!

Zgłoś nadużycie
Nie przestajemy świętować naszych dziewiątych urodzin! Po halloweenowych szaleństwach w grodzie Kopernika, tym razem przenosimy się nad polskie morze!

Już w najbliższy piątek - 7 listopada w sopockim Dream Clubie będziemy świętować 9 rocznicę powstania największego portalu imprezowego w Polsce.

Wszystkich gości przy wejściu przywitamy szampanem, aby nam wszystkim udzieliła się atmosfera szampańskiej zabawy, mamy nadzieję, że do białego rana :)

Na dodatkowe atrakcje mogą liczyć oczywiście wszystkie przedstawicielki piękniejszej części społeczeństwa, które jak zwykle podczas Ladies Night, będą mogły pić szampana bez ograniczeń zupełnie za darmo.

Z okazji naszych urodzin to my rozdajemy prezenty!
Pierwsze 20 osób, które dołączą do wydarzenia na faceboku => https://www.facebook.com/events/317211785130878/?fref=ts otrzyma od nas specjalne, benzynowe zapalniczki.

 

O muzyczną oprawę imprezy zadbają MIBRO oraz WHITEBOY.

Przy wejściu obowiązuje selekcja: Panie- 18+, Panowie - 21+

Ceny biletów:
do 23:00 10 zł
po 23:00 20 zł
VIP: 50 zł
karta klubowa: free
lista FB: free

 

 

Czekamy na Was już w najbliższy piątek - 7 listopada od godziny 22:00 w Dream Clubie w Sopocie (ul. Bohaterów Monte Cassino 53)

Do zobaczenia!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję