Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

The Jillionaire trzykrotnie zagra w Polsce.

Zgłoś nadużycie
THE JILLIONAIRE, czyli trzecia część niesamowitego Major Lazer, zagra w Polsce, i to aż trzy koncerty!

 

Karaibsko-dancehall'owe rytmy w wykonaniu Chrisa Leacocka będzie można usłyszeć już na początku przyszłego roku w trzech miastach:
Sopocie- klub Sfinks700 - 29 stycznia
Krakowie - klub Kwadrat - 30 stycznia
Poznaniu - SQ - 31 stycznia

Niezmordowane w wydawaniu kolejnych hitów trio Major Lazer podbiło serca i roztańczone ciała swoich fanów takimi numerami jak "Original Don", "Get Free" i "Watch out for this". Obecnie w skład grupy wchodzą: Diplo, The Jillionaire i Walshy Fire.

Chris Leacock, który zapewne zaserwuje jedne z najlepszych imprezowych setów, jakie dane Wam będzie usłyszeć, ma ponad piętnaście lat doświadczenia na scenie. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJa najlepiej odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii, obu Amerykach i Azji. Jest też częstym gościem znanych stacji radiowych i telewizji muzycznych (BBC Radio 1, MTV i inne).

Bilety na imprezy w Sopocie i Poznaniu w promocyjnej cenie 25 zł są już dostępne w sprzedaży na https://ekobilet.pl/illegalbreaks. Spieszcie się, bo promocyjne bilety można nabyć tylko do 17.11 lub do wyczerpania zapasów.

Po tej dacie wejściówki będą dostępne w Salonach Empik, Media Markt i inne punktach Ticketpro w całej Polsce;
sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl,
www.biletomat.pl , www.biletin.pl
Bilety na imprezę w Krakowie: www.klubkwadrat.pl .

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję