Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy singiel od Seleny Gomez.

Zgłoś nadużycie
Młoda gwiazda opublikowała nowy singiel wraz z klipem, zapowiadający jej nadchodzący album, którego możecie posłuchać już teraz na klubowa.pl.

Tym razem Selena wraz ze swoją muzyką wprowadza nas w nastrojowe, spokojne klimaty w charakterze ballady. Zaprezentowany utwór nosi tytuł ,,Heart Wants What It Wants" i jak to często bywa w piosenkach, opowiada historię miłości, tyle, że tym razem nieszczęśliwej zakończonej rozstaniem pary i związanymi z tymi przeżyciami.
Numer rozpoczyna się od krótkiej opowieści o uczuciach, przypominającej zapis sesji psychologicznej. Jak to zazwyczaj w mediach bywa już pojawiły się komentarze i domysły sugerujące, że jest to relacja z rzeczywiście odbytej sesji terapeutycznej Seleny i może mieć coś wspólnego z jej relacjami z Justinem Bieberem.

Jak na razie nikt z otoczenia artystki, ani ona sama tego oficjalnie nie potwierdzili (i prawdopodobnie tego nie zrobią), więc i my powstrzymamy się od tego typu komentarzy czy domysłów, pozostając na poziomie stwierdzenia, że taki zapis istnieje w tym utworze.

Singiel ,,Heart What It Wants" promuje nadchodzący album Seleny Gomez ,,For You", który ukaże się 24 listopada i jest kompilacją największych hitów tej artystki. Zestaw wypełnią następujące utwory:
"The Heart Wants What It Wants"
"Come & Get It"
"Love You Like a Love Song"
"Tell Me Something I Don"t Know"
"Who Says"
"My Dilemma 2.0"
"Round & Round"
"Forget Forever (Boy Lightning Remix)"
"Slow Down"
"A Year Without Rain"
"Naturally"
"Mas (More - Spanish Version)"
"Bidi Bidi Bom Bom"
"Falling Down"
"Do It"

Zobaczcie i posłuchajcie nowego singla Seleny Gomez ,,Heart Wants What It Wants".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję