Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Rusza cykl imprez HEAR ME BY ABSOLUT IN THE CLUB

Zgłoś nadużycie
5 klubów w Polsce, 5 niezapomnianych imprez, 2 DJów grających w tym samym czasie, w jednym miejscu, w ABSOLUTNEJ ciszy. Brzmi zachęcająco?

Dla prawdziwych imprezowiczów marka ABSOLUT przygotowała jesienno - zimową edycję HEAR ME IN THE CLUB! Unikalny koncept stworzony przez kultową szwedzką markę oparty jest na formule silent party i rywalizacji DJskiej poszczególnych klubów! To goście klubów zdecydują, która miejscówka powalczy o nagrodę główną! Pierwsza impreza z cyklu odbędzie się już w najbliższą sobotę!

 

HEAR ME BY ABSOLUT to jedyny w swoim rodzaju koncept kreatywny łączący wszystko to, co fani dobrej zabawy lubią najbardziej. Wyjątkowa formuła, najlepsze DJskie miksy i impreza do rana!

Podczas cyklu imprez w wybranych klubach zagra równolegle dwóch DJów. Doborem miksów, wybranymi hitami i oryginalnymi playlistami będą starali się zaskoczyć bawiących się klubowiczów oraz zdobyć ich przychylność. Szalejący na parkiecie imprezowicze, zaopatrzeni w specjalne słuchawki z zaprogramowanymi dwoma kanałami muzycznym, zdecydują, który set powinien wygrać i reprezentować klub w bitwie o nagrodę główną. Jak? Mechanizm jest bardzo prosty! Kanał odsłuchowy na którym goście spędzą więcej czasu wygrywa! Na koniec wszyscy będą bawić się przy zwycięskich setach przy rozgrzanych do czerwoności głośnikach!

hear

Wybrany przez uczestników klubowy set trafi po zakończonej imprezie na dedykowany marce ABSOLUT kanał na Mixcloudzie. Tam kluby będą zbierać głosy swoich fanów! Tam też rozegra się bitwa o wielkie zwycięstwo. Klub, który uzyska największą liczbę głosów zgarnie imprezę z wybraną przez siebie ABSOLUTNĄ gwiazdą wśród DJ's. Ogłoszenie wyników końcowych odbędzie się pod koniec grudnia.

Cykl absolutnych imprez HEAR ME BY ABSOLUT IN THE CLUB rusza już w najbliższą sobotę!
Sprawdź terminy imprez w Twoim mieście i dołącz do ABSOLUTNEGO konceptu HEAR ME!

Terminy imprez:
8.11 Czekolada, Lublin
15.11 Room 13, Warszawa
22.11 Cherry, Wrocław
5.12 SQ, Poznań
6.12 Shine, Kraków

 

http://www.mixcloud.com/hearmeintheclub/
https://www.facebook.com/ABSOLUTPolska
http://absolutwodka.pl/

absolut 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję