Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Pierwszy Boiler Room & Ballantine's za nami - relacja.

Zgłoś nadużycie
To była noc pełna wrażeń! Po wcześniejszych edycjach w Meksyku i Chile przyszła kolej na Polskę! 13 listopada elektroniczne brzmienia eksplodowały w Warszawskiej Szkole Filmowej podczas kolejnej odsłony Boiler Room & Ballentine’s Stay True Journey. Usłyszeliśmy plejadę znakomitości ze świata szeroko rozumianej elektroniki – od pionierów do artystów współczesnej sceny. Zaproszeni goście bawili się wspólnie w myśl przewodniego motta imprezy: Stay True. Leave an impression.

 

 

Warszawa to kolejne miasto, które znalazło się na globalnej trasie Stay True Journey, przygotowanej przy współpracy platformy Boiler Room z jedną z najpopularniejszych szkockich whisky - Ballantine's Finest. Muzyczna podróż powstała z myślą o prawdziwych pasjonatach elektroniki. Boiler Room i Ballantine's wspólnie odsłaniają przed nimi poszczególne sceny muzyki elektronicznej z całego świata oraz ukazują historie z nimi związane.
Feeria elektronicznych dźwięków i molekularne drinki Ballantinesa!
Miejsce imprezy do ostatniej chwili utrzymywane było w tajemnicy. Ograniczona była również ilość biletów, które zdobyć można było za pośrednictwem konkursów na portalach muzycznych i na internetowych kanałach Ballantine's - fanpage marki oraz podczas imprez w wybranych polskich klubach.

 

Ostatecznie przy muzyce takich artystów jak: Legowelt, Władysław Komendarek, Teielte, Maciek Sienkiewicz, DJ Mo, Rebeka i Piotr Bejnar, bawiło się ok. 300 osób! Goście mieli okazje spróbować molekularnych, orzeźwiających i klasycznych drinków na bazie Ballantines'a. Czekał na nich również ukryty bar speak easy i degustacja najlepszych blendów whisky, w tym 30-letniego Ballantines'a.

komendarek

W trakcie eventu, tradycyjnie odbył się live streaming audio i video dzięki którym imprezę można było śledzić na żywo. Transmitowano sety: Władysława Komendarka oraz Legowelta Nagrania obejrzeć można również dzisiaj, wchodząc na stronę: http://www.Boilerroom.TV/StayTrueKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję